Wybrany wątek opinii
piotr-głuparek w Austrii płaca wystarcza na tamte mandaty a tu są inne realia. Biorąc twój de... tok myślenia Austiak może tu przyjechać i trzepać mandaty do bólu. Nie porównuj szamba z perfumerią.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Ogarek-fanarek - Oczywiście nic nie zrozumiałeś, a tak staram się pisać aby nawet potencjalny kierowca szrotowego niemca czy nowobogacki prostaczek ogarniał. Mój błąd. Poprawię się w kolejnych komentarzach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1