UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję Policji zainteresować się kierowcą BMW (4-drzwiowy) o rejestracji NE 87292,który dziś, w niedzielę o godzinie 9:03 (zerknijcie na kamery policyjne na grunwaldzkiej w okolicach McDonalda i przy wyjeździe z ulicy Mickiewicza na Grunwaldzką co wyprawiał. Najpierw na czerwonym wpierniczył się prawie na auta jadące z Mickiewicza w Grunwaldzką, później miał pretensje do kierowcy który trąbił. Mało tego, jechał bez świateł jak pijany - wężykiem, przyspieszał i zwalniał.
PieszyPieszący