UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
200 km/h na S7 to żadna prędkość. Było w miarę luźno, dobre bezpieczne auto, w czym problem? Robicie sensacje z niczego.
200 km/h na S7 to żadna prędkość. Było w miarę luźno, dobre bezpieczne auto, w czym problem? Robicie sensacje z niczego.