UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to W Elblągo nic się nie dzieje ? Niedawno ktoś potrącił na ulicy kundla który biegał po mieście luzem, kundel niestety zmarł w drodze do szpitala ale sprawą zajęła się policja, ABW a podobno miał być nawet sam Maciarewicz, wie ktoś coś więcej na ten temat, bo sprawa była dość głośna ?