UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak czy inaczej, uważam, że za jazdę z szybkością 200 km/g po polskich drogach powinna obowiązywać dodatkowa opłata 20.000 zł, przeznaczona na fundusz opieki nad poszkodowanymi w wypadkach.


Anuluj