UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma z czego robić sensacji a no tak w Elblągu nic się nie dzieje i portal nie ma się czym zajmować tylko kierowcą który jechał 200 tak jak 40 % kierowców. Ale koło Elbląga no nie.

Pawel 33333

Anuluj