UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma z czego robić sensacji a no tak w Elblągu nic się nie dzieje i portal nie ma się czym zajmować tylko kierowcą który jechał 200 tak jak 40 % kierowców. Ale koło Elbląga no nie.
Pawel 33333
Nie ma z czego robić sensacji a no tak w Elblągu nic się nie dzieje i portal nie ma się czym zajmować tylko kierowcą który jechał 200 tak jak 40 % kierowców. Ale koło Elbląga no nie.
Pawel 33333