UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam gdzieś nagranych policyjnych bandytów jak mi wymusili i zmusili zjazd na pobocze w nieoznakowanym czarnym oplu insignią. Jechali za jakimś szaleńcem nie zważając że z na przeciwka jadą rodziny z dziećmi. Jak znajdę to wyślę do Olsztyna albo do KGP może wtedy zaczną myśleć że po drodze też jeżdżą ludzie


Anuluj