UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jadący w radiowozie policjanci kiedy włączyli sygnały?? Od momentu przekroczenia 120 km/h do momentu kiedy jechali bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych, również popełnili wykroczenie. Przy drugi zdarzeniu reakcja skody bardzo dobra, tylko ciekawe czy się przestraszył czy zrobił to świadomie.


Anuluj