A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Bogdan3 - No właśnie. Co ma wspólnego gwałt z lataniem z nożem?
@Zwykły szary chlopak - Ty tak poważnie? Media muszą Ci pokazać, że przeprowadzenie staruszki przez ulicę jest dobre, a latanie z nożem i atakowanie ludzi jest złe? No to tylko czekać aż zgarną i Ciebie, bo przecież widziałeś w Rambo strzelanie do ludzi z karabinu, więc to musi być dobre!
Ty durniu jeden. Nie musiał się przyznać bo wina jest ewidentna ty chodząca patologio. Jeśli ktoś tłumaczy jego zachowanie i go broni to chyba ma brak m?zgu. A gliniarz doopa strzelał za nisko. Tyle w tym temacie.
@kopytron - Analfabeta!
pewnie po dopach od kibica był
szkoda ze go nie zastrzelono. .teraz z pieniazkow podatnikow taki idiota bedzie utrzymywany a toczy posiedzi rok czy dwa i tak go niczego nie nauczy
ranil policjantke nozem w reke a kolega postrzelil go w noge. Ale chamstwo
smiechu warte rok wizeienia a ja za to ze sam sobie palilem trawe 2 lata co za glaby pisaly te prawo, to jest kpina serio.