UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zwykły szary chlopak - Ty tak poważnie? Media muszą Ci pokazać, że przeprowadzenie staruszki przez ulicę jest dobre, a latanie z nożem i atakowanie ludzi jest złe? No to tylko czekać aż zgarną i Ciebie, bo przecież widziałeś w Rambo strzelanie do ludzi z karabinu, więc to musi być dobre!