UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda ze go nie zastrzelono. .teraz z pieniazkow podatnikow taki idiota bedzie utrzymywany a toczy posiedzi rok czy dwa i tak go niczego nie nauczy
6598
szkoda ze go nie zastrzelono. .teraz z pieniazkow podatnikow taki idiota bedzie utrzymywany a toczy posiedzi rok czy dwa i tak go niczego nie nauczy
6598