UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zwykły szary chlopak - Ty tak poważnie? Media muszą Ci pokazać, że przeprowadzenie staruszki przez ulicę jest dobre, a latanie z nożem i atakowanie ludzi jest złe? No to tylko czekać aż zgarną i Ciebie, bo przecież widziałeś w Rambo strzelanie do ludzi z karabinu, więc to musi być dobre!