Wybrany wątek opinii

przypomnijmy akcja sie rozegrala????? wtf????? a co to jest mecz pilki noznej? zeby zaczynac od takiego wstepu. .. .. to chyba trzeba miec nie skonczoną podstawowke. .Pozdrawiam
kopytron (2016.12.21)
@kopytron - Ty za to tak pięknie piszesz, że się chyba nawet do podstawówki nie dostałeś.
(2016.12.21)
@kopytron - Analfabeta!
Egoniasty (2016.12.24)
Powrót do komentarzy