Wybrany wątek opinii
przypomnijmy akcja sie rozegrala????? wtf????? a co to jest mecz pilki noznej? zeby zaczynac od takiego wstepu. .. .. to chyba trzeba miec nie skonczoną podstawowke. .Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@kopytron - Ty za to tak pięknie piszesz, że się chyba nawet do podstawówki nie dostałeś.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@kopytron - Analfabeta!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0