UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
smiechu warte rok wizeienia a ja za to ze sam sobie palilem trawe 2 lata co za glaby pisaly te prawo, to jest kpina serio.
kontrolerwcwlidlu
smiechu warte rok wizeienia a ja za to ze sam sobie palilem trawe 2 lata co za glaby pisaly te prawo, to jest kpina serio.
kontrolerwcwlidlu