28
21.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Czytelnik* - To można być jeszcze większym zwyrolem? Moim zdaniem idealnie pasuje do towarzystwa.
(2016.12.21)
Policjanci na strzelnicę! To był strzał niecelny.
(2016.12.21)

info

7  
  0
Rok nie wyrok. W sumie to przecież nic nie zrobił. On tylko ganiał sąsiada z nożem, zaatakował i zranił policjantkę. W zasadzie to nawet niewinny. Kpina jakaś nie kara.
Wrrrr (2016.12.21)

info

8  
  0
Ten strzelający to jakiś sadysta czy co? Toć na klatce schodowej jak pizgnął raz ostrzegawczego to chyba wszyscy mieli dosyć. Musiał go w noge ranić? Chciał spróbować jak to jest? Czy może było a masz skur. .. elu?
(2016.12.21)

info

2  
  7
trochę to wszystko wygląda, jak parodia, chlopak ciągle na wolności, a powinien zapierdzielać na robotach spolecznych, bez sensu cala ta sprawa, jakby chcieli go nie karać, ale tylko trochę.
(2016.12.21)

info

7  
  0
Głupi - mógł zgwałcić to by do dziś chodził wolny. Tak jak Prezydent Olsztyna.
(2016.12.21)

info

6  
  0
Za gwałt w Anglii dożywocie. W Polsce za latanie z nożem, grożenie ludziom tym nożem i za zranienie nożem Policjantki JEDEN ROK odsiadki. Gdzie tu logika??
Bogdan3 (2016.12.22)
Młodość i głupota moim zdaniem więcej młodości i tego jak otaczający świat nas życia uczy media itp. Przeciesz nie pokażą jak przeprowadzasz staruszkę przez ulice. Ale kara musi być " moje zdanie" kim byś nie był i jak dokuczał po męsku to na gole pieść ale to tylko moje zdanie bo policjantowi nie powiesz nawet spier.. bo ci zapukają o 6 rano....
Zwykły szary chlopak (2016.12.22)
Przyznał się do winy bo policja go zmusiła. Raz znalazły się w nieodpowiednim miejscu od nieodpowiedni porze i zostałem zatrzymany jako winny kradzieży torebki której w ogóle nie dokonałem. Zostałem przez policjantów pobity dlatego tylko że się nie przyznawał m.
(2016.12.22)

info

1  
  1
zdegenerowane prawo w zdegenerowanym kraju
zsssypt (2016.12.22)

info

2  
  0