A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Czytelnik* - To można być jeszcze większym zwyrolem? Moim zdaniem idealnie pasuje do towarzystwa.
Policjanci na strzelnicę! To był strzał niecelny.
Rok nie wyrok. W sumie to przecież nic nie zrobił. On tylko ganiał sąsiada z nożem, zaatakował i zranił policjantkę. W zasadzie to nawet niewinny. Kpina jakaś nie kara.
Ten strzelający to jakiś sadysta czy co? Toć na klatce schodowej jak pizgnął raz ostrzegawczego to chyba wszyscy mieli dosyć. Musiał go w noge ranić? Chciał spróbować jak to jest? Czy może było a masz skur. .. elu?
trochę to wszystko wygląda, jak parodia, chlopak ciągle na wolności, a powinien zapierdzielać na robotach spolecznych, bez sensu cala ta sprawa, jakby chcieli go nie karać, ale tylko trochę.
Głupi - mógł zgwałcić to by do dziś chodził wolny. Tak jak Prezydent Olsztyna.
Za gwałt w Anglii dożywocie. W Polsce za latanie z nożem, grożenie ludziom tym nożem i za zranienie nożem Policjantki JEDEN ROK odsiadki. Gdzie tu logika??
Młodość i głupota moim zdaniem więcej młodości i tego jak otaczający świat nas życia uczy media itp. Przeciesz nie pokażą jak przeprowadzasz staruszkę przez ulice. Ale kara musi być " moje zdanie" kim byś nie był i jak dokuczał po męsku to na gole pieść ale to tylko moje zdanie bo policjantowi nie powiesz nawet spier.. bo ci zapukają o 6 rano....
Przyznał się do winy bo policja go zmusiła. Raz znalazły się w nieodpowiednim miejscu od nieodpowiedni porze i zostałem zatrzymany jako winny kradzieży torebki której w ogóle nie dokonałem. Zostałem przez policjantów pobity dlatego tylko że się nie przyznawał m.
zdegenerowane prawo w zdegenerowanym kraju