UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten strzelający to jakiś sadysta czy co? Toć na klatce schodowej jak pizgnął raz ostrzegawczego to chyba wszyscy mieli dosyć. Musiał go w noge ranić? Chciał spróbować jak to jest? Czy może było a masz skur. .. elu?