Wybrany wątek opinii
Rok więzienia będzie służył temu, że tylko bardziej się zdegeneruje. Polskie więzienie nie resocjalizuje, tam trzeba tylko odsiedzieć swoje z najgorszymi patusami jakie tylko chodzą po ziemi i to tyle. Wyjdzie jeszcze większym zwyrolem niż tam wszedł. Tak niskie kary powinny być zastępowane grzywnymi, godzinami do odpracowania i dozorem prokuratora jednocześnie. I wtedy dopiero to nabierze choć niewielkiego sensu, Ale to zawsze coś...
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Czytelnik* - To można być jeszcze większym zwyrolem? Moim zdaniem idealnie pasuje do towarzystwa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0