UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przyznał się do winy bo policja go zmusiła. Raz znalazły się w nieodpowiednim miejscu od nieodpowiedni porze i zostałem zatrzymany jako winny kradzieży torebki której w ogóle nie dokonałem. Zostałem przez policjantów pobity dlatego tylko że się nie przyznawał m.