UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trochę to wszystko wygląda, jak parodia, chlopak ciągle na wolności, a powinien zapierdzielać na robotach spolecznych, bez sensu cala ta sprawa, jakby chcieli go nie karać, ale tylko trochę.
trochę to wszystko wygląda, jak parodia, chlopak ciągle na wolności, a powinien zapierdzielać na robotach spolecznych, bez sensu cala ta sprawa, jakby chcieli go nie karać, ale tylko trochę.