UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyznał się do winy bo policja go zmusiła. Raz znalazły się w nieodpowiednim miejscu od nieodpowiedni porze i zostałem zatrzymany jako winny kradzieży torebki której w ogóle nie dokonałem. Zostałem przez policjantów pobity dlatego tylko że się nie przyznawał m.