UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby odpowiednie organy zareagowały? Jeszcze nie tak dawno ten sam sklep miescil sie przy komisariacie na królewieckiej. Może w zamian za zmiane lokalizacji, wlasciciele mieli być nietykalni.. Jedno jest pewne, dopóki ten sklep istnieje, nikt nie może czuć się bezpieczny, w okolicy wzrasta liczba przestepstw popelnionych przez osoby pod wplywem narkotyków. Ile jeszcze ludzi ma zginąć czy ucierpieć przez tych narkomanów? Temat za trudny, by zajęły się nim policja i wladze miasta... Najlatwiej umywać ręce i pilnować swoich stołków
2