UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby odpowiednie organy zareagowały? Jeszcze nie tak dawno ten sam sklep miescil sie przy komisariacie na królewieckiej. Może w zamian za zmiane lokalizacji, wlasciciele mieli być nietykalni.. Jedno jest pewne, dopóki ten sklep istnieje, nikt nie może czuć się bezpieczny, w okolicy wzrasta liczba przestepstw popelnionych przez osoby pod wplywem narkotyków. Ile jeszcze ludzi ma zginąć czy ucierpieć przez tych narkomanów? Temat za trudny, by zajęły się nim policja i wladze miasta... Najlatwiej umywać ręce i pilnować swoich stołków
2