UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Młodzi tak plują na tą komunę, na stadionie krzyczą że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści, ale za PRL-u ziółko było legalne, bo nie było ustawy tego zakazującej. Do władzy dorwały się solidaruchy (obecne PO, PiS) i jakieś kużwa dopalacze sprzedają dzieciom. .. nawet jak SLD rządziło (czasy premiera Oleksego i Cimoszewicza) to jeszcze nie było tej ustawy zakazującej ziela. Przypomnijcie se lata 90-te w PL jak to fajnie bylo na ławce jointa spalić na legalu.
maroooo_78