UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Młodzi tak plują na tą komunę, na stadionie krzyczą że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści, ale za PRL-u ziółko było legalne, bo nie było ustawy tego zakazującej. Do władzy dorwały się solidaruchy (obecne PO, PiS) i jakieś kużwa dopalacze sprzedają dzieciom. .. nawet jak SLD rządziło (czasy premiera Oleksego i Cimoszewicza) to jeszcze nie było tej ustawy zakazującej ziela. Przypomnijcie se lata 90-te w PL jak to fajnie bylo na ławce jointa spalić na legalu.

maroooo_78