A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to byl człowiek KODU bronił demokracji ktorej podobno niema hahahahaha kod same stare pierdziele ktorym sie wydaje ze walcza jak solidarnosc lub kor w latach 70 i 80 za mlodzi byli ale teraz rewolucja im sie urojiła jaki brak demokracji ja sie pytam.
Jeden biegał z siekierą a drugi około godz. 24 puszczał tam świecące lampiony ( sobota/niedziela) Wznosiły się powyżej wieży kościelnej. Z miasta wyglądało to jak desant zielonych ludzików;( albo inwazja UFO. Ale Portel nic nie pisze bo spiochy spią lub w weekend nie pracuja;)
Czemu policja interweniowała dopiero po telefonach elblążan? przecież po obu stronach katedry jest pełno kamer. Czy operator monitoringu spał w tym czasie?
możne to lokalny purpurat nachlał się winem i myślał ze mu świątynie chcą okrasc.
Pewnie jakiś kodomita chciał zamordowac posła z PiS.
Jakiś platfus z partii razem po 10 skrobankach nie dostał rozgrzeszenia i szukał proboszcza.
@dobranocśpię - Puszczają lampiony de... a potem straż jedzie gasic pożary!!!!!
to był indianin biala stopa odprawial taniec deszczu z tomahawkiem hahahaa bo susza panuje w kraju
A ja słyszałam, ze krzyczał Lachiw budu rizaty!!
To byl wyborca PiSu, bronil gniazda