UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to byl człowiek KODU bronił demokracji ktorej podobno niema hahahahaha kod same stare pierdziele ktorym sie wydaje ze walcza jak solidarnosc lub kor w latach 70 i 80 za mlodzi byli ale teraz rewolucja im sie urojiła jaki brak demokracji ja sie pytam.