UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu policja interweniowała dopiero po telefonach elblążan? przecież po obu stronach katedry jest pełno kamer. Czy operator monitoringu spał w tym czasie?
nnnnb
Czemu policja interweniowała dopiero po telefonach elblążan? przecież po obu stronach katedry jest pełno kamer. Czy operator monitoringu spał w tym czasie?
nnnnb