UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu policja interweniowała dopiero po telefonach elblążan? przecież po obu stronach katedry jest pełno kamer. Czy operator monitoringu spał w tym czasie?

nnnnb

Anuluj