Biegał z siekierą wokół katedry

36
02.10.2016
Biegał z siekierą wokół katedry
Elbląscy policjanci z prewencji interweniowali w sobotę na elbląskiej starówce. Wokół Katedry św. Mikołaja biegał pijany mężczyzna z siekierą. Dzięki szybkiej interwencji nikogo nie zdołał ranić. Trafił do policyjnej celi. Może odpowiedzieć za groźby, za co kodeks karny przewiduje karę do 2 lat więzienia.
W sobotę około godziny 21 pod 997 dzwonili mieszkańcy elbląskiej starówki. Wokół Katedry św. Mikołaja biegał mężczyzna z siekierą i odgrażał się przechodniom. Od razu na miejscu zjawili się policjanci z prewencji, którzy zatrzymali pijanego agresora. Podczas zatrzymania powiedział, że kiedyś został zaczepiony i chciał wyrównać rachunki. 33-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Może odpowiedzieć za groźby, za co kodeks karny przewiduje karę do 2 lat więzienia. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności całego zajścia.
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
hahahahhah z tym toporem pewnie odtancowywał taniec szamana wokół koscioła
kopytron (2016.10.02)

info

7  
  6
I podobno krzyczał Allah Akbar !!
antykacap (2016.10.02)

info

13  
  6
Zachowanie jak KODowiec
(2016.10.02)

info

38  
  46
Raczej typowy pisowiec, skoro biegał wokół kościoła i pewnie w moherowym berecie i wykrzykiwał niezrozumiałe slogany
OIciecderektor (2016.10.02)

info

44  
  36
Teraz największy bałagan i chaos robią Ci ktorym płaci Merkel za to. Niemieckie media i partie działające w Polsce.
(2016.10.02)
KODowiec największy plew
KODak (2016.10.02)

info

31  
  33
A czy to czasami nie był jeden z członków tej tzw. historycznej grupy rekonstrukcyjnej? Może się porostu upił a potem oszołomiony myślał że to rekonstrukcja oblężenie Malborka?
asiorptasior (2016.10.02)

info

20  
  4
Funkcjonariusze już wymuszą na nim odpowiednie zeznania.
(2016.10.02)

info

11  
  5
A co nie można biegać z siekierą?
(2016.10.02)

info

7  
  2
To nie ten elblazanin czasem z partii Niesiołowskiego i miska Kamińskiego? Trochę Szczawiu chciał skosic.
(2016.10.02)

info

18  
  6