Wybrany wątek opinii
Jeden biegał z siekierą a drugi około godz. 24 puszczał tam świecące lampiony ( sobota/niedziela) Wznosiły się powyżej wieży kościelnej. Z miasta wyglądało to jak desant zielonych ludzików;( albo inwazja UFO. Ale Portel nic nie pisze bo spiochy spią lub w weekend nie pracuja;)
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@dobranocśpię - Puszczają lampiony de... a potem straż jedzie gasic pożary!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0