UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to byl człowiek KODU bronił demokracji ktorej podobno niema hahahahaha kod same stare pierdziele ktorym sie wydaje ze walcza jak solidarnosc lub kor w latach 70 i 80 za mlodzi byli ale teraz rewolucja im sie urojiła jaki brak demokracji ja sie pytam.