A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ewidentnie przedstawiciel ONR może myślał że już czas ruszać do boju - a skoro dookoła katedry hmm czyzby przedstawiciel rządzącej nomenklatury hmm - dni mu się pomy pomyliły czarny marsz jutro ;) chyba ze na inny czarny sie wybierał ;)
ćpuny, alkoholicy, dewianci, pasożyty, nieroby, złodzieje, patologia. .. Elbląg sięga dna.
Córka Osika manipuluje całą szkołą a nauczyciele podporządkowują się panu byłemu komendantowi, Studniówka ma być tam gdzie Osik planuje. Gdzie są służby antykorupcyjne ?
pewnie jeden z "misiewiczów" sekty pisowskiej, który nie dostał posady w zarządzie spółki.
O - sik ma przywileje w Komorowie w domu zaślubnin ale czemu cała szkoła mundurowa ma mieć z tego powodu tam studniówkę skoro tylko jego córka za tym oponowała ? Gdzie jest CBŚ ?
przecież oni spia przed tymi kamerami, te pijaczyny urzadzaja na laweczkach impreze lub w najwiekszej patologii na starowce czyli kebabie tam to dopiero melina jest kto im dal pozwolenie na podawanie alkoholu na zewnatrz całodobowo. .. .. sie pytam
90% mediów w Polsce to axel ringier Springer, tellenbach, baueer, Polskapresse, Michnik. Reszta to polskie.
Jakiś zwolennik aborcji chciał zrobić skrobanke siekierą.
Ty OIciecderektor zajmij sie swoim Perezem co zmarł.
To jeden od Macierewicza! Biegał z siekierą bo wszędzie widział brzozy i chciał je wyciąć!