36
02.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ewidentnie przedstawiciel ONR może myślał że już czas ruszać do boju - a skoro dookoła katedry hmm czyzby przedstawiciel rządzącej nomenklatury hmm - dni mu się pomy pomyliły czarny marsz jutro ;) chyba ze na inny czarny sie wybierał ;)
Belzebub70 (2016.10.02)

info

3  
  3
ćpuny, alkoholicy, dewianci, pasożyty, nieroby, złodzieje, patologia. .. Elbląg sięga dna.
valgodesko (2016.10.02)

info

9  
  0
Córka Osika manipuluje całą szkołą a nauczyciele podporządkowują się panu byłemu komendantowi, Studniówka ma być tam gdzie Osik planuje. Gdzie są służby antykorupcyjne ?
(2016.10.02)

info

3  
  1
pewnie jeden z "misiewiczów" sekty pisowskiej, który nie dostał posady w zarządzie spółki.
(2016.10.02)

info

5  
  3
O - sik ma przywileje w Komorowie w domu zaślubnin ale czemu cała szkoła mundurowa ma mieć z tego powodu tam studniówkę skoro tylko jego córka za tym oponowała ? Gdzie jest CBŚ ?
(2016.10.02)

info

6  
  0
przecież oni spia przed tymi kamerami, te pijaczyny urzadzaja na laweczkach impreze lub w najwiekszej patologii na starowce czyli kebabie tam to dopiero melina jest kto im dal pozwolenie na podawanie alkoholu na zewnatrz całodobowo. .. .. sie pytam
kadirek (2016.10.02)

info

8  
  0
90% mediów w Polsce to axel ringier Springer, tellenbach, baueer, Polskapresse, Michnik. Reszta to polskie.
(2016.10.02)
Jakiś zwolennik aborcji chciał zrobić skrobanke siekierą.
(2016.10.02)

info

6  
  2
Ty OIciecderektor zajmij sie swoim Perezem co zmarł.
(2016.10.02)

info

0  
  1
To jeden od Macierewicza! Biegał z siekierą bo wszędzie widział brzozy i chciał je wyciąć!
kek (2016.10.02)

info

3  
  4