Biegał z siekierą wokół katedry
Elbląscy policjanci z prewencji interweniowali w sobotę na elbląskiej starówce. Wokół Katedry św. Mikołaja biegał pijany mężczyzna z siekierą. Dzięki szybkiej interwencji nikogo nie zdołał ranić. Trafił do policyjnej celi. Może odpowiedzieć za groźby, za co kodeks karny przewiduje karę do 2 lat więzienia.