A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pies pobić może i nato koleszki przyzwalają, ale jak sam zostanie pobity to lamentuje jak cioya
z policyjnymi bandziorami trzeba zrobić porządek. Mają działać w zakresie prawa a każde zachowanie niezgodne ma być piętnowane i karane z najwyższą surowością wszak to też bandyci stoją w mundurach pod przykrywką za konstytucją
chwalą sie ze kupili nawa astre dla dzielnych(astra to bhadziewie) ale nic to. Ja sie pytam kiedy bd monitoring na komendzie w kazdym pokoju przesłuchań i na peronkach Panie komendancie zrób pan coś z tym bo biją ludzi i pan o tym wie ale udaje pan ze nic takiego niema miejsca za co ja place podati? zeby pozniej milicjant mnie bił?
czemu na komendzie niema monitoringu?
zamontować monitoring w calej kmp!!!!!1
do roboty panie komendancie za co ja placę?
gdzie ten monitoring kierwa!!!!!1
pracuj pan panie komendant za co ja place podatki?
do roboty zamontować monitoring w calej KMP żądamy tego
i nikt niech nie wmawia ze pieniedzy niema. .na astre nowa sie znalazlo a na kamery nie???