33
02.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pies pobić może i nato koleszki przyzwalają, ale jak sam zostanie pobity to lamentuje jak cioya
(2016.10.02)

info

2  
  2
z policyjnymi bandziorami trzeba zrobić porządek. Mają działać w zakresie prawa a każde zachowanie niezgodne ma być piętnowane i karane z najwyższą surowością wszak to też bandyci stoją w mundurach pod przykrywką za konstytucją
(2016.10.02)

info

4  
  0
chwalą sie ze kupili nawa astre dla dzielnych(astra to bhadziewie) ale nic to. Ja sie pytam kiedy bd monitoring na komendzie w kazdym pokoju przesłuchań i na peronkach Panie komendancie zrób pan coś z tym bo biją ludzi i pan o tym wie ale udaje pan ze nic takiego niema miejsca za co ja place podati? zeby pozniej milicjant mnie bił?
(2016.10.02)

info

3  
  0
czemu na komendzie niema monitoringu?
(2016.10.02)
zamontować monitoring w calej kmp!!!!!1
(2016.10.02)

info

3  
  0
do roboty panie komendancie za co ja placę?
(2016.10.02)

info

3  
  0
gdzie ten monitoring kierwa!!!!!1
(2016.10.02)

info

3  
  0
pracuj pan panie komendant za co ja place podatki?
(2016.10.02)

info

3  
  0
do roboty zamontować monitoring w calej KMP żądamy tego
(2016.10.02)

info

3  
  0
i nikt niech nie wmawia ze pieniedzy niema. .na astre nowa sie znalazlo a na kamery nie???
(2016.10.02)

info

3  
  0