UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chwalą sie ze kupili nawa astre dla dzielnych(astra to bhadziewie) ale nic to. Ja sie pytam kiedy bd monitoring na komendzie w kazdym pokoju przesłuchań i na peronkach Panie komendancie zrób pan coś z tym bo biją ludzi i pan o tym wie ale udaje pan ze nic takiego niema miejsca za co ja place podati? zeby pozniej milicjant mnie bił?