A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak udowodnic pobicie jak monitoringu niema. .. .nie da sie!!! reka reke myje. .. !!!!
jak zamontują kamery to wynikow nie będzie proste. .. .. mówmy jak jest. .. ..
wszedzie jest monitoring ale nie w kmp przypadek? niesądze. .mówimy jak jest.
zrzucic bombe wodorową na kmp i problem wyparuje sam
milicyjaaaaa
na jakiej dyskotece ?jak w elblagu nie ma zadnych dyskotek tylko same speluny i fajansiarstwo do potegi, ia ala mafiozi w bmw i audi z roku1998-2001 zwanymi smietnikami z rozj.... turbinami i dwumasami, he, he. .tragedia i wielki obciach.
@freeMEJZ - Nie napiszą, bo sam oskarżony o niczym takim nie mówił - powiedział tylko, że tamten krzywo na niego spojrzał.
to była Tortuga.
Wreszcie ktos mający cos konkretnego do powiedzienia, swoja droga myslałem że jest nieczynna.