33
02.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak udowodnic pobicie jak monitoringu niema. .. .nie da sie!!! reka reke myje. .. !!!!
(2016.10.02)

info

3  
  0
jak zamontują kamery to wynikow nie będzie proste. .. .. mówmy jak jest. .. ..
(2016.10.02)

info

2  
  0
wszedzie jest monitoring ale nie w kmp przypadek? niesądze. .mówimy jak jest.
(2016.10.02)

info

3  
  0
zrzucic bombe wodorową na kmp i problem wyparuje sam
H-bomb (2016.10.02)

info

2  
  0
łubu duuuuu
(2016.10.02)

info

1  
  0
milicyjaaaaa
(2016.10.02)

info

1  
  0
na jakiej dyskotece ?jak w elblagu nie ma zadnych dyskotek tylko same speluny i fajansiarstwo do potegi, ia ala mafiozi w bmw i audi z roku1998-2001 zwanymi smietnikami z rozj.... turbinami i dwumasami, he, he. .tragedia i wielki obciach.
infiniti2012 (2016.10.02)

info

2  
  0
@freeMEJZ - Nie napiszą, bo sam oskarżony o niczym takim nie mówił - powiedział tylko, że tamten krzywo na niego spojrzał.
(2016.10.02)
to była Tortuga.
ssdfdfdf (2016.10.03)

info

2  
  0
Wreszcie ktos mający cos konkretnego do powiedzienia, swoja droga myslałem że jest nieczynna.
(2016.10.03)

info

1  
  0