UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z policyjnymi bandziorami trzeba zrobić porządek. Mają działać w zakresie prawa a każde zachowanie niezgodne ma być piętnowane i karane z najwyższą surowością wszak to też bandyci stoją w mundurach pod przykrywką za konstytucją


Anuluj