UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z policyjnymi bandziorami trzeba zrobić porządek. Mają działać w zakresie prawa a każde zachowanie niezgodne ma być piętnowane i karane z najwyższą surowością wszak to też bandyci stoją w mundurach pod przykrywką za konstytucją