Zatrzymany za ciężkie pobicie w dyskotece

33
02.10.2016
Zatrzymany za ciężkie pobicie w dyskotece
(fot. archiwum portEl.pl)
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 20-latka, który jest podejrzany o ciężkie uszkodzenie ciała 22-letniego mężczyzny w jednej z elbląskich dyskotek. Pokrzywdzony doznał pęknięcia czaszki i przebywa w szpitalu. Sprawca przyznał się, złożył wyjaśnienia i usłyszał zarzuty. Nie był wcześniej karany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Do tego zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 września w jednej z elbląskich dyskotek. Sprawca uderzył 22-latka pięścią w skroń za to, że ten miał "krzywo się na niego spojrzeć". Cios był na tyle mocny, że pokrzywdzony stracił przytomność i zabrała go karetka do szpitala. Doznał pęknięcia czaszki i krwiaka mózgu. Lekarze ocieniali jego stan jako ciężki.
   W miniony piątek (30 września) policjanci kryminalni zatrzymali podejrzanego Pawła M. na terenie Elbląga. Mężczyzna złożył wyjaśnienia i przyznał się do uszkodzenia ciała 22-latka. Nie był wcześniej karany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chore jednostki powinno się eliminować ze społeczeństwa, ponieważ są jak wrzód na dupie
(2016.10.02)

info

24  
  0
Jaka to dyskoteka?
(2016.10.02)

info

7  
  0
ze dyskoteka??? wtf???? dance-buda jakaś i tyle na ktorą wpadają wlasnie takie cwaniaczki tylko patrzą komu tu zaje.... .. w towarzystwie swoich kulewek zamnać scierwo do puchy najlepsza nauczka a nie tam jakies smieszne zawiasy w tym kraju nawet zlodzieja we wlasnym domu nie mozna udezryć co za chore prawo nie dla kazdego. .. .
(2016.10.02)

info

7  
  0
dance-buda a nie dyskoteka. .. .. na ktora jeżdzą cpuny menele i latwe dziewczyny. .tak to widze
(2016.10.02)

info

12  
  0
Przyda nam się takie mięsko armatnie w wojsku! Sam poleci z radością na krzywo patrzących się wrogów.
(2016.10.02)

info

4  
  1
Gdzie to było?
(2016.10.02)

info

3  
  0
Chłopak został mocno pobity z pęknięciem czaszki a w mediach nie ma takiego nacisku przez policje jak przy "brutalnym" pobiciu policjantki w Giżycku co długiego pazura połamała przy oficerach wojska i kłamstwach że im żebra połamali.
(2016.10.02)

info

7  
  0
Co wy tu wypisujecie! Zaczepiali go pół nocy, odpuszczał, w koncu nie wytrzymał i ich skasował jednym strzalem, moze sie cymbaly nauczycie nie sadzic do ludzi po pijaku. Jeden strzał to jest katowanie wedlug was? to gratuluje, szkoda zaklamana redakcjo ze robicie teraz z chlopaka bandziora, czemu nie napiszecie jak poszkodowany go zaczepiał z kolegami? FREE MEJZ
freeMEJZ (2016.10.02)
policjant nie moze inyerweniowac w stosunku do rzolnierza a ze dostala w czape taka praca i niech nie marudzi teraz. ..
(2016.10.02)

info

2  
  6
Facet pijany wjechal w stoly na rynku w piatek, a dzis w nocy tez w okolicach rynku na robotniczej tez pod wplywem policja zatrzymala. Gdzie info z tych zajsc?
(2016.10.02)

info

5  
  0