UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chwalą sie ze kupili nawa astre dla dzielnych(astra to bhadziewie) ale nic to. Ja sie pytam kiedy bd monitoring na komendzie w kazdym pokoju przesłuchań i na peronkach Panie komendancie zrób pan coś z tym bo biją ludzi i pan o tym wie ale udaje pan ze nic takiego niema miejsca za co ja place podati? zeby pozniej milicjant mnie bił?


Anuluj