UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

z policyjnymi bandziorami trzeba zrobić porządek. Mają działać w zakresie prawa a każde zachowanie niezgodne ma być piętnowane i karane z najwyższą surowością wszak to też bandyci stoją w mundurach pod przykrywką za konstytucją