Zatrzymany za ciężkie pobicie w dyskotece
(fot. archiwum portEl.pl)
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 20-latka, który jest podejrzany o ciężkie uszkodzenie ciała 22-letniego mężczyzny w jednej z elbląskich dyskotek. Pokrzywdzony doznał pęknięcia czaszki i przebywa w szpitalu. Sprawca przyznał się, złożył wyjaśnienia i usłyszał zarzuty. Nie był wcześniej karany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.