A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co na to policja ?
siedzi, czy chodzi z pieskiem ?
@Patol - To już była walka. Trudno tak komuś z boku to zrozumieć ale to już jest ferwor walki. Sama gadka że ma trzymać psa na smyczy na pewno go tak nie wkurzyła. Tamten musiał dalej ciągnąć temat i doszło do kłótni i do bójki. A gdyby ten co przegrał to jaki byłby tytuł newsa ? Pobił człowieka bo chodził z psem bez smyczy
@Wienio - Miało być - a gdyby ten co przegrał okazał się silniejszy. ..
Nie pierwszy raz uwaga byla zwracana. Amstaf bez kaganca i smyczy. Spacerowalam kiedys i na dziecko w wozku wskoczyl. Czy to normalne?. Zabila bym.
@Ja9089 - Już się kłamstwa zaczynają. Równie obrzydliwe jak tytuły newsów.
Ten pies nie lubi innych psów i je atakuje. Nigdy nie zaatakował człowieka i nigdy nie ugryzł. Takie są fakty i kłamstwa tego nie zmienią.
Pobić tak żeby zlamac nos rzuchwe i noga od biodra w dol w kawałkach. .. raczej nie bardzo przybić mu próbę morderstwa. .. zacpanemu patolowi
A jak lwy się biją to nie ma ran ?
Do Wienio. .Człowiek by zabil idioto żeby ciebie też ktoś tak dopadł. ..
Ja po głowie bym nie skakał. Ciosy w brzuch żeby koleś się zgiął potem bym go pchnął żeby się przewrócił i nasrałbym mu na twarz albo przynajmniej naszczał.
na tym polega kultura patriotyzm, szacunek, religia, empatia, uprzejmość. Ale są to sprawy niemożliwe do pojęcia przez obecnych tutaj komentatorów. Czy mamy szanse w Elblągu, żeby takie sprawy jak: dokopać, dać po ryju, zgnoić, uwalić na glebę, były karalne? Zwróćcie uwagę - to jest język tek dyskusji, objaw myślenia komentatorów.