81
29.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co na to policja ? siedzi, czy chodzi z pieskiem ?
(2016.08.30)

info

3  
  0
@Patol - To już była walka. Trudno tak komuś z boku to zrozumieć ale to już jest ferwor walki. Sama gadka że ma trzymać psa na smyczy na pewno go tak nie wkurzyła. Tamten musiał dalej ciągnąć temat i doszło do kłótni i do bójki. A gdyby ten co przegrał to jaki byłby tytuł newsa ? Pobił człowieka bo chodził z psem bez smyczy
Wienio (2016.08.30)
@Wienio - Miało być - a gdyby ten co przegrał okazał się silniejszy. ..
Wienio (2016.08.30)
Nie pierwszy raz uwaga byla zwracana. Amstaf bez kaganca i smyczy. Spacerowalam kiedys i na dziecko w wozku wskoczyl. Czy to normalne?. Zabila bym.
Ja9089 (2016.08.30)
@Ja9089 - Już się kłamstwa zaczynają. Równie obrzydliwe jak tytuły newsów. Ten pies nie lubi innych psów i je atakuje. Nigdy nie zaatakował człowieka i nigdy nie ugryzł. Takie są fakty i kłamstwa tego nie zmienią.
Wienio (2016.08.30)
Pobić tak żeby zlamac nos rzuchwe i noga od biodra w dol w kawałkach. .. raczej nie bardzo przybić mu próbę morderstwa. .. zacpanemu patolowi
(2016.08.30)
A jak lwy się biją to nie ma ran ?
Wienio (2016.08.30)
Do Wienio. .Człowiek by zabil idioto żeby ciebie też ktoś tak dopadł. ..
(2016.08.30)
Ja po głowie bym nie skakał. Ciosy w brzuch żeby koleś się zgiął potem bym go pchnął żeby się przewrócił i nasrałbym mu na twarz albo przynajmniej naszczał.
Wienio (2016.08.30)
na tym polega kultura patriotyzm, szacunek, religia, empatia, uprzejmość. Ale są to sprawy niemożliwe do pojęcia przez obecnych tutaj komentatorów. Czy mamy szanse w Elblągu, żeby takie sprawy jak: dokopać, dać po ryju, zgnoić, uwalić na glebę, były karalne? Zwróćcie uwagę - to jest język tek dyskusji, objaw myślenia komentatorów.
(2016.08.30)