Pobił przechodnia, bo zwrócił mu uwagę, że pies idzie bez smyczy
W ciężkim stanie na oddział ratunkowy trafił 28-letni mieszkaniec Elbląga, którego pobił właściciel psa. Między mężczyznami doszło do kłótni. Pokrzywdzony miał zwrócić uwagę właścicielowi, że jego pies chodził bez smyczy. Policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o pobicie. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.