Wybrany wątek opinii

Do Wienio. .Człowiek by zabil idioto żeby ciebie też ktoś tak dopadł. ..
(2016.08.30)
Ja po głowie bym nie skakał. Ciosy w brzuch żeby koleś się zgiął potem bym go pchnął żeby się przewrócił i nasrałbym mu na twarz albo przynajmniej naszczał.
Wienio (2016.08.30)
Powrót do komentarzy