Wybrany wątek opinii
Do Wienio. .Człowiek by zabil idioto żeby ciebie też ktoś tak dopadł. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ja po głowie bym nie skakał. Ciosy w brzuch żeby koleś się zgiął potem bym go pchnął żeby się przewrócił i nasrałbym mu na twarz albo przynajmniej naszczał.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1