Wybrany wątek opinii
To była normalna uczciwa walka do której właściciel psa został zmuszony
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Jak go juz uwalil na glebe to go cos przymuszalo do skakania po glowie? Z drugiej strony jak sie bili to pies bez smyczy i bez kaganca nikogo nie zaatakowal wiec poszkodowany tez dobra pipka, a raczej szeryf amator.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Patol - To już była walka. Trudno tak komuś z boku to zrozumieć ale to już jest ferwor walki. Sama gadka że ma trzymać psa na smyczy na pewno go tak nie wkurzyła. Tamten musiał dalej ciągnąć temat i doszło do kłótni i do bójki. A gdyby ten co przegrał to jaki byłby tytuł newsa ? Pobił człowieka bo chodził z psem bez smyczy
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Wienio - Miało być - a gdyby ten co przegrał okazał się silniejszy. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Patol - Patol wyszedł uważajcie na pana z czarnym pittbulem
Do moderacji
Odpowiedz
2
0