81
29.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I patola wypuścili To państwo jest jakieś nienormalne. .. .. Czekać teraz niech następnego obije może tym razem zabije lub zrobi z kogoś kalekę. A co do psa. To Jest Pittbull rasa niebezpieczna nie ma prawa żeby chodził sobie bez smyczy. .. ..
(2016.08.30)

info

2  
  0
@Patol - Patol wyszedł uważajcie na pana z czarnym pittbulem
(2016.08.30)
Czekać teraz aż narkoman alkoholik kogoś zabije lub zrobi kaleka. .. Co to za państwo
(2016.08.30)

info

2  
  0
patole typu wienio rzadzą elblagiem?
(2016.08.30)

info

1  
  1
wienio czy jak ci tam śmieciu zamknij pysk
zssyypt (2016.08.31)

info

1  
  0
Jak długo ta patologia znana policji od lat będzie BEZKARNA?
(2016.08.31)

info

0  
  0
toc to zapisało się do słusznego kółeczka!
(2016.08.31)

info

0  
  0
@soso - Gdyby była smycz to pewnie pies by przytrzymał wściekłego właściciela.
(2016.08.31)
@samba - Właściciele groźniejsi od swoich psów ale i na pewno dużo głupsi. Zwierzę można jakoś ułożyć, nauczyć pewnych zachowań ale właściciela który tak jak w tym przypadku jest debilem niestety nie.
egoniasty (2016.08.31)
@anonimek1 - Wienio muszę przyznać że bólem że twoja retoryka i poziom inteligencji leży gdzieś na równi z psią kupą. Zrozum to że gdyby zwyczajnie dał mu w ryj bo pyskował to nie byłoby sprawy a on go omal nie zabił więc jest zwykłym bandytą i patolem bez mózgu.
egoniasty (2016.08.31)