A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I patola wypuścili To państwo jest jakieś nienormalne. .. .. Czekać teraz niech następnego obije może tym razem zabije lub zrobi z kogoś kalekę. A co do psa. To Jest Pittbull rasa niebezpieczna nie ma prawa żeby chodził sobie bez smyczy. .. ..
@Patol - Patol wyszedł uważajcie na pana z czarnym pittbulem
Czekać teraz aż narkoman alkoholik kogoś zabije lub zrobi kaleka. .. Co to za państwo
patole typu wienio rzadzą elblagiem?
wienio czy jak ci tam śmieciu zamknij pysk
Jak długo ta patologia znana policji od lat będzie BEZKARNA?
toc to zapisało się do słusznego kółeczka!
@soso - Gdyby była smycz to pewnie pies by przytrzymał wściekłego właściciela.
@samba - Właściciele groźniejsi od swoich psów ale i na pewno dużo głupsi. Zwierzę można jakoś ułożyć, nauczyć pewnych zachowań ale właściciela który tak jak w tym przypadku jest debilem niestety nie.
@anonimek1 - Wienio muszę przyznać że bólem że twoja retoryka i poziom inteligencji leży gdzieś na równi z psią kupą. Zrozum to że gdyby zwyczajnie dał mu w ryj bo pyskował to nie byłoby sprawy a on go omal nie zabił więc jest zwykłym bandytą i patolem bez mózgu.