81
29.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wienio - Wienio, idź łap pokemony, albo powiedz mamie żeby ci reglamentowała internet. .
(2016.08.30)
Ludzie gadają chodź nic nie wiedzą szybko to streszczę. .. Pan agresor ćpun pijak na psychotropach jego baba cpunka pijaczka zlodziejka pracujaca w burdelu której państwo zabrali juz z 5 dzieci ktora miała niby męża którego pan agresor tez obił tylko troche lzej. .. i ich chory pittbull który mojego psa raz najechal. .. spokojny chłopak z dziecmi żoną pracujący. .. a teraz do wszystkich debili następnym razem pan agresor zabije dzziecko bo się przesrtaszy psa i dzieciak narobi krzyku ?zastanówcie się co gadacie. .. .Podpiąć go do próby morderswa niech gnije do konca zycia. .Niech policja się zainteresuje skąd biorą amfetaminę i inne. .. .
stopdebilom (2016.08.30)

info

3  
  1
@jogging - Ty nie potrzebujesz kosy. .. Twoja elokwencja i i filozofia płynąca prosto z dupy zabijają na odległość! :) Rozumu to Ty już nie nabierzesz, ale jakbyś spróbował milczeć to sobie mniejsza krzywdę zrobisz :)
(2016.08.30)
@Wienio - Wienio. Ty ułomny jesteś i degenerat. Powinni cię zidentyfikować i na badania psychiatryczne skierować. Wynik znany z góry! Zamknij pysio bo pomyslę że to prowokacja PortEl żeby dużo komentarzy było pod tekstem. To w ich stylu. Nie można przecież być takim idiotą. .. nieeee to nie możliwe!
psychiatra (2016.08.30)
Będzie. .. za coś takiego chojrak posiedzi. .. bez swojego pieska :) oooo jakie to smutne, ale Wienio będzie mu paczki nosił i ciała da jak będzie trzeba na widzeniach! Dobra ciotka z niego!
(2016.08.30)
Koleś został zaatakowany wywiązała się bójka i napastnik dostał bęcki. Jest publiczne przyzwolenie na napaść w biały dzień ? Idzie sobie człowiek z psem a tu typek pyskuje do niego. A teraz nie chce rozmawiać bo ma traumę. Wie że to on zaczął fikać. Czy ktoś z was napisze że to nie on zaczął fikać ?
Wienio (2016.08.30)

info

1  
  3
"Pobił przechodnia, bo zwrócił mu uwagę, że pies idzie bez smyczy" tytuł sugeruje że jeden drugiego pobił za samo zwrócenie uwagi. A już z dalszego tekstu wynika że " Między mężczyznami wywiązała się kłótnia" I ten portal podaje dalej "w której właściciel czworonoga pobił przechodnia" a już inny podaje " Między mężczyznami wywiązała się (. .. ) szarpanina, w wyniku której silniejszy okazał się właściciel czworonoga. " "Między mężczyznami wywiązała się kłótnia, w której właściciel czworonoga pobił przechodnia. " "Między mężczyznami wywiązała się kłótnia, a następnie szarpanina, w wyniku której silniejszy okazał się właściciel czworonoga. " Moim zdaniem jest jasne kto tu był osobą atakującą. A to że przegrał walkę nie znaczy że jest ofiarą napaści.
Wienio (2016.08.30)

info

1  
  3
Brutalizacja w stylu, ,amerykańskim, ,widać podoba się, ,wienio, ,. .. .a jeszcze lepiej dać mu pałę lub tasak. .. to dopiero będzie ukontentowany!
(2016.08.30)
To była normalna uczciwa walka do której właściciel psa został zmuszony
Wienio (2016.08.30)
Jak go juz uwalil na glebe to go cos przymuszalo do skakania po glowie? Z drugiej strony jak sie bili to pies bez smyczy i bez kaganca nikogo nie zaatakowal wiec poszkodowany tez dobra pipka, a raczej szeryf amator.
Patol (2016.08.30)