UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja po głowie bym nie skakał. Ciosy w brzuch żeby koleś się zgiął potem bym go pchnął żeby się przewrócił i nasrałbym mu na twarz albo przynajmniej naszczał.

Wienio

Anuluj