UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Patol - To już była walka. Trudno tak komuś z boku to zrozumieć ale to już jest ferwor walki. Sama gadka że ma trzymać psa na smyczy na pewno go tak nie wkurzyła. Tamten musiał dalej ciągnąć temat i doszło do kłótni i do bójki. A gdyby ten co przegrał to jaki byłby tytuł newsa ? Pobił człowieka bo chodził z psem bez smyczy
Wienio