81
29.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dyskusja powinna być o poziomie agresji i braku przestrzegania norm w przestrzeni publicznej. Pies stanowi tu tło i raczej pretekst - równie dobrze mógł zwrócić uwagę na zbyt głośną muzykę, używanie wulgaryzmów w obecności dzieci itd. Boję się, że niedługo normą będzie patologia. ..
Iw. (2016.08.29)

info

9  
  0
to, że kiedyś za rok odpowie, ,jezeli jeszcze bedzie w kraju i, co grozi mu witrualnie, to już dzieci w przedszkolu wiedza, ale spacerujący ostródzką i nie tylko chcą wiedzieć czy skoczny pan siedzi, czy znów chodzi z psem bez smyczy. ?????
(2016.08.29)
Jeżeli nikt nie będzie mu podskakiwał to nic się nie stanie. Wszyscy widzicie jacy jesteście mali. Niby wam to przeszkadza a jak przychodzi co do czego to stoicie obok. Bo może tamtym ludziom ten pies nie przeszkadza. Tylko ten jeden miał jakieś wąty. Ja czytałem że ten pies jest łagodny do ludzi a tylko psów nie lubi. To po co to wszystko ? Po co człowieka z równowagi wyprowadzać ?
Wienio (2016.08.29)
samba tez mam gaz a ostatnio kupilem sobie noz sprezynowy i mam zamiar zabic psa ktory mnie zaatakuje jak narazie psy z zaskoczenia mnie atakuja ale tylko na 2 sekundy bop po chwili je gonie az w koncu zlapie i zachlastam takie mam prawo skoro pies ma prawo mnie zagryzc wieloma zebami to ja mam prawo zajechac mu w gebe gazem poteznym i kosa otworzyc od szyi w dul zeby juz nie stwarzakl zagrozenia dla zycia i zdrowia ludzi miastio jest dla ludzi a nie dla jakis tam smiesznych psow pies na smyczy a nie pan! i polecam w ogole biegaczy wystrzelac bo po co biegac lepiej panorame rypac i smierdziec czosnikiem i pierdziec pod siebie wy dziady osranie nie rozumiejace ze jak pieszy ma zielone to sobie moze wbiec na przjscie lub je przejsc powoli ale dopiero jak policja podjezdza na rowerach to stare dziady sie zawijaja i dzida na 1 szym biegu!!! hahaahh lumpy przyspawane do foteli trupy chodzace
jogging (2016.08.29)
Wienio, gdzie jest Pele?
Mezo (2016.08.29)

info

0  
  0
Ciekawe, ten cały wienio broni gościa jakby się znali. Synek, wujek, a może koleżka?
InspektorGadżet (2016.08.29)
@InspektorGadżet - Jaki tam koleżka, zwykły pryszczaty patol.
(2016.08.29)
Myślę, że Wienio jest tym spornym psem, ponieważ żaden człowiek oprócz Hitlera nie może mieć takiego zdania o agresji!!!
PsyNaSmycz! (2016.08.29)

info

5  
  0
To patolusy typowi degeneraci ta jego wyschnieta od dragów panienka pracuje w burdelu sandra
(2016.08.29)

info

4  
  0
@Wienio - A ja mam gaz i jak widzę psa luzem to pryskam.
Jacenty123 (2016.08.29)