81
29.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie rozumiem słowa pies jest spokojny, na każdego psa trzeba uważać, a szczególnie na "takiego ", wielokrotnie temu panu zwracano uwagę, że powinien psa prowadzić na smyczy, niestety zawsze była odp. "on nie gryzie", nieważne że mieszka w okolicy gdzie jest dużo dzieci i psów, niestety jak zwykle musiało dojść do tragedii. ..
(2016.08.29)
Ten pies zabił kiedyś innego psa ? Ugryzł kiedyś człowieka ?
Wienio (2016.08.29)
ten właściciel psa też powinien byc na smyczy i w kagańcu!
(2016.08.29)
@Wienio - Wienio, zamknij już mordę, idioto!!!
(2016.08.29)
A miałeś takiego psa? Ja tak, nigdy nie chodził bez smyczy, a jak luzem za miastem to w kagancu, był wychowywany z dziećmi, ale jak się decydujesz na hodowle psa takiej rasy to musisz być odpowiedzialny, nikt mu nie dał prawa katować człowieka i nic go nie usprawiedliwia. ..
(2016.08.29)

info

4  
  0
Myślicie że można bez karnie podskakiwać i pyskować ? To teraz macie przykład że nie można i jeżeli przyjdzie wam do głowy fikać do kogoś to przypomnijcie sobie tą sytuację. I wiedźcie że nikt nie stanie w waszej obronie. Idźcie swoją drogą i nie zgrywajcie kozaków. Facet leży teraz w szpitalu i zastanawia się po co mu to było. Co mu ten pies przeszkadzał ? Pewnie nie lubi psów co ? A teraz leży w szpitalu i pewnie nie za darmo. Wyściubił nosa myślał że ludzie pójdą za nim a oni mieli to gdzieś.
Wienio (2016.08.29)
żygam. ..
(2016.08.29)

info

0  
  2
Ja też myślę, że Wienio ma racje i bardzo racjonalnie motywuje swoje racje. Również uważam, że ten 28 latek niepotrzebnie zaczepiał (spokojnie spacerujacego, jak wynika z artykułu) pana z pieskiem. A może chciał nawet kopnąć pieska?
(2016.08.29)

info

2  
  5
"Między mężczyznami wywiązała się kłótnia, a następnie szarpanina, w wyniku której silniejszy okazał się właściciel czworonoga. " I po co drążyć temat. Stanął do walki ale dostał po pysku. Uczciwa walka na śmierć i życie tylko że nikt nie umarł. Ja nigdy bym nie fikał do kogoś kto może mnie pobić. Po co. Powiedźcie kto tu był stroną zaczepiającą ? Kto to wszystko zaczął ?
Wienio (2016.08.29)
hamokracja suwerenna - bo chyba nie psowa
AMalejużniekoniecznie (2016.08.29)

info

2  
  2